HAKKIMIZDA

Keska Zemin Yapı Laboratuvarı ve Mühendislik sahip olduğu kalite, başarı ve ar-ge ilkeleri ile Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin ve Dünya’nın her noktasında Su sondajı, Kuyu geliştirme ve ruhsat işlemleri, jeotermal ve jeofizik çalışmalar yapan, alanının en iyisi olmayı hedefleyen bir ekipten oluşmaktadır.

Kurucumuz Şahin KESKİN ve ekibimizin zemin sektöründeki engin tecrübeleri sayesinde problemleri önceden sezme ve vaktinde önlem alma mekanizmasına sahip profesyonel firmalardan biri olarak sektördeki farkını ortaya koymuştur.

KALİTE
Faaliyet gösterdiğimiz tüm sahalarda bizi farklı, güçlü kılan ve en iyi olmamız yolunda çalışma biçimimizi tanımlayan çalışma ilkemiz kalitedir.

BAŞARI
Mühendislik alanında uluslararası düzeyde başarı ve araştırma faaliyetleriyle Mühendisliğin gelişmesine katkıda bulunan bilim ve teknolojide yenilikçi ve öncü bir şirketiz.

AR-GE
Temel araştırma veya buluştan başlayarak endüstriyel fizibilitesini sağlayan tüm süreçleri bir araya getiriyoruz. Bu nedenle araştırma laboratuvarından endüstriyel üretime geçen tüm adımları gerçekleştirmekteyiz